תכנון תאורה מקצועי

חשבתם פעם איזו השפעה יש לתאורה על הבית שלכם? אין ספק שתאורה יכולה לחולל פלאים כאשר היא מתאימה לחלל וממוקמת בזוויות הנכונות.מעל ל-97% מהמעצבים שנשאלו מהו הגורם שמשפיע על עיצוב החלל בצורה המובהקת ביותר, הצביעו על תכנון התאורה.אז אחרי שהשקעתם מאות אלפי שקלים על הפרויקט שלכם הגיע הזמן להאיר אותו בצורה הכי נכונה שיכולה להיות. אצלנו בלגעת באור תוכלו למצוא מאות גופי תאורה מעוצבים וביחד עם צוות מומחי התאורה שלנו להאיר את החלל שלכם!

פגישת עיצוב ותכנון תאורה

הפגישה הזאת היא בדיוק השפיץ שחסר לך כדי לסיים את הפרויקט בצורה הנכונה ביותר!

כל מה שצריך זה להשאיר פרטים בטופס ונחזור אליך לתיאום מועד לפגישה שתהפוך לך את הפרויקט למוצלח הרבה יותר !

תהליך הייעוץ תאורה  ב- 3 שלבים:
 
 

1

תכנון תאורה מדויק לך ולפרויקט שלך!

מאחר ובסופו של דבר תאורה שנכונה לך – נכונה רק לך, ואותו גופי תאורה לא בהכרח יתאים בצורה  מדויקת עבור פרויקט/בית אחר, אנחנו מקדישים מחשבה רבה לשיבוץ וההתאמה בין של כל גוף תאורה בפרויקטים שלנו.
זו הסיבה שלפני התאמת גופי תאורה אנו נוודא שיש לנו מספיק פרטים על הפרויקט שלך וצרכי הייעוץ  המדויקים לו לנקודת הזמן הנוכחית, ורק אז יבוצע השיבוץ וההתאמה.

 

2

פגישת פיצוח אסטרטגי

תהליך ייעוץ תאורה יתחיל תמיד בפגישת פיצוח אסטרטגי. בפגישה זו נעשה מיפוי של הפרויקט שלך, הבנה של התנאים והרצונות שלנו מהפרויקט, זיהוי השימוש היום יומי שלך בגופי תאורה , והמלצה על הדרכים הנכונות ביותר לייצר אווירה ייחודית בחללים שונים.

3

ייעוץ תאורה וליווי אישי ומקצועי

לא כל אחד מבין את החשיבות הגדולה של ייעוץ תאורה לבית, מדובר בשירות ובעלות חד פעמיים שהתוצאה שלהם תלווה אתכם במשך שנים רבות של אווירה נעימה בבית ושל אור מדויק ופונקציונאלי בכל מקום שצריך.עיצוב תאורה בבית מייצר עבורכם את במת המופע היומיומי שלכם, הבית כבמת מופע מוארת ומעוצבת היטב. תופעה מוכרת בדירות, בתים פרטיים, משרדים ואפילו מסעדות, אולמות אירועים וכו’, שישנן פינות ״עיוורות״ כלומר, אזורים שלא מקבלים את כמות האור הנדרשת כתוצאה מתכנון תאורה לקוי או כתוצאה מהעדר עיצוב תאורה ותכנון מדויקים. יועץ התאורה שלכם אמור לדאוג שדבר כזה לא יקרה בחלל המגורים שלכם.
לאחר פגישת אבחון התאורה ניתן יהיה להבין מהם הצרכים,ניתן יהיה להבין את באיזה גופי תאורה נכון להשתמש, עוצמות האור הנכונות לנו לפרויקט,עיצוב נכון ומדויק והשראה לפרויקטים הבאים…
זו הסיבה שעל פי רוב אנו מציעים להגיע בשילוב מעצב הפנים או האדריכל שלכם לפגישה,ויחד נוכל לייצר אווירה ייחודית, שיטה ותוכנית עבודה מסודרת.
ההתחייבות שלנו ושל היועצים שלנו היא למקצועיות בלתי מתפשרת, כנות, הישגיות וחתירה תמידית . זו הסיבה שתהליך הליווי יקפיד על מידת הרצינות הראויה, על ההכנה הנכונה לפני כל פגישה ועל שיקוף מלא של הפתרונות האפשריים בכל זמן נתון !

תכנון תאורה מדויק !

מלאו כבר עכשיו את הפרטים שלכם כאן למטה ובואו לפגישה הכי מדויקת שרק אפשר !

לקוחות ומעצבים ממליצים :

5/5