המעבר לבית חדש מלווה בשמחה והתרגשות, מאחר ומדובר על הזדמנות ליצור אווירה חדשה וחוויות מיוחדות ובלתי נשכחות עבור כל בני הבית. בית חדש מאפשר לכם לעצב מחדש את החדרים השונים, מאחר ואין שום צורך להסתדר עם העיצוב הקודם. בין אם מדובר על בית חדש מקבלן, או לחילופין, דירת יד 2, בכל מקרה כדאי לתת את הדעת לתחום של בחירת גופי תאורה. גופי התאורה משפיעים באופן ניכר על כל האווירה בבית, דבר שיכול להיות משמעותי עבור מי שמעוניין ליצור אווירה הרמונית ונעימה בביתו החדש. כדאי לזכור כי עיצוב הבית משפיע על מצב הרוח של בני הבית ועל התחושה הכללית שלהם, לכן כדאי לתת על כך את הדעת ולא להתפשר על עיצוב סטנדרטי וארעי. אך מעבר לבחירה בריהוט המתאים ביותר, בריצוף המושלם ובטקסטיל האידיאלי לבית שלכם, כדאי להבין את החשיבות של בחירת גופי תאורה לבית חדש.

בחירת גופי תאורה לבית חדש - המדריך המלא 

בחירת גופי תאורה לבית חדש – כיצד לעשות זאת נכון?

גופי התאורה, בין אם גופי תאורה תלויים, צמודי תקרה או אחרים, יכולים לתרום המון לעיצוב הכללי של הבית, מאחר וניתן היום לבחור מבין מגוון רחב של גופי תאורה מעוצבים ומיוחדים. תוכלו לבחור בין גופים גדולים ובולטים, שיתפסו מיד את העין של כל מי שיכנס לחדר, או לחילופין, להסתפק בגופי תאורה קטנים וסולידיים יותר. תוכלו לבחור את הצבע, הצורה, הטקסטורה וחומר הגלם שמרכיב את גופי התאורה, על מנת להבטיח לעצמכם את ההתאמה המושלמת ביותר. חשוב להתחשב בגודל של החדר, מאחר וחדרים קטנים וצפופים יחייבו בחירה בגופי תאורה קטנים ונסתרים ואילו בסלון או בחדרים גדולים אחרים, תוכלו להתפרע עם גופי תאורה בולטים וגדולים יותר. כמו כן, יש להתחשב בעיצוב הכללי של החדר, מאחר וגוף תאורה בסגנון וינטג’ ישתלב באופן הרמוני עם בית בסגנון עיצוב תואם, אך פחות יתאים לבית בסגנון מודרני.

נקודות ששווה להכיר בעת בחירת גופי תאורה לבית חדש

לכל גוף תאורה יש את הסיפור הייחודי לו ואת האווירה שהוא מסוגל לייצר. ישנם גופי תאורה שיתאימו יותר לחדר השינה שלכם, מאחר והם מספקים אווירה שלווה ומרגיעה יותר. לעומת זאת, גופי תאורה אחרים יתאימו לחדר העבודה שלכם, מאחר והם יתרמו לאווירת הקשב והריכוז בחלל החדר. מעבר לעיצוב של גוף התאורה עצמו, כדאי לתת את הדעת לסוג התאורה שהוא מסוגל לספק. תאורה רכה תתאים יותר לחדר השינה או כחלק מתאורת האווירה בסלון, בעוד שתאורה עוצמתית וחזקה תתאים יותר לחדר העבודה או למטבח שלכם. חלק מגופי התאורה יוכלו לספק לכם תאורה חמימה וביתית, בעוד שגופי תאורה אחרים יוכלו לייצר תאורה באווירה משרדית יותר.

 

אנו בחברת לגעת באור – תאורת מעצבים נשמח לספק לכם גופי תאורה לבית חדש ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו תמצאו מגוון רחב של גופי תאורה איכותיים ומיוחדים בהתאמה אישית לבית שלכם. צרו קשר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *