אין ספק כי תאורה לאי במטבח יכולה לשדרג משמעותית את כל העיצוב של המטבח שלכם.

כדאי לזכור כי התאורה משפיעה על העיצוב הכללי של כל הבית, לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולבחור האופציה האידיאלית ביותר לצרכים שלכם.

רבים בוחרים היום להוסיף אי למטבח שלהם, מכיוון שמדובר על דרך נפלאה להוסיף מקומות אחסון נוספים וכמובן ליהנות ממשטח עבודה נוסף. אך כדאי לזכור כי הדגש על תאורה מתאימה תתרום הן לפונקציונליות של האי שלכם והן לאווירה הכללית בחלל החדר.

מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את הבחירה האידיאלית ביותר עבורכם.

תאורה לאי במטבח - מנורות לאי במטבח
מנורות לאי במטבח

החשיבות של תאורה מיוחדת מעל אי

אם בעבר רוב המטבחים בארץ נבנו באופן סטנדרטי, ללא שום אלמנטים מיוחדים, הרי שהיום כל אחד יכול לבנות את מטבח החלומות שלו.

 

במקום חלל ריק ומטבח הבנוי בצורת האות ח’, רבים בוחרים להשקיע באי במטבח. לכן אין זה מפתיע כי גם דרישות התאורה משתנות בהתאם עם מנורות מעל אי במטבח, מאחר ותאורה המותאמת למטבח הכולל משטח עבודה בודד תהיה שונה לחלוטין ממטבח המכיל מספר משטחי עבודה שונים, הפזורים לאורך החלל.

 

כמו כן, כדאי לזכור כי האי אינו משמש רק לצורך בישול, אפייה וחיתוך סלט, אלא ניתן להפוך אותו לדלפק אוכל מעוצב ובכך להוסיף מקומות ישיבה נוספים.

 

מדובר על המיקום המושלם לקפה של הבוקר או לארוחת ערב קלילה עם בן או בת הזוג. לכן רק הגיוני להשקיע בתאורה תאורה לאי במטבח שהיא מעוצבת ומתאימה לעבודה נוחה בשבילכם, מאחר והוא יכול להפוך ללב הבית ולשמש אתכם במגוון רחב של צורות שונות.

תאורה לאי במטבח – טיפים לבחירה נבונה

אחת האופציות הפופולאריות ביותר כוללת שימוש בתאורה מיוחדת מעל אי, בעצם מדובר על מנורות לאי במטבח בולטות ודומיננטיות  שיהיו תלויות מעל האי במטבח. ניתן לשלב את המנורות עם תאורה נסתרת, או לחילופין, לשלב ספוטים שיהיו מופנים למשטחי העבודה הנוספים.

 

הדבר יבטיח לכם תאורה אופטימלית, שתקל עליכם את מלאכת הבישול והחיתוך ותבטיח מנות מושלמות. גוף תאורה תלוי בעל נוכחות מרשימה ידגיש את האי ויעניק לו מראה מעוצב ומיוחד יותר.

 

כדאי לתלות את גוף התאורה בגובה נמוך יחסית, על מנת להפוך אותו לנקודת הפוקוס במרחב. הדבר יבטיח כי כל מי שיכנס למטבח שלכם ימקד את המבט בגוף התאורה המרשים, דבר שיתרום המון לעיצוב הכללי של החדר וכמובן לאווירה המזמינה והביתית שלו.

 

יש לזכור כי האי קבוע במקומו, לכן אין שום בעיה לתלות את גוף התאורה נמוך יחסית. לעומת זאת, גוף תאורה תלוי לפינת אוכל חייב להיות גבוה יותר, מאחר ושולחן האוכל ניתן להזזה, לכן יש לבחור מראש בגובה שיתאים לכל מצב.

אנו בלגעת באור – תאורת מעצבים נשמח לספק לכם תאורה לאי במטבח ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים במגוון רחב של מנורות שיתאימו באופן מושלם לתלייה מעל האי שלכם. צרו קשר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *